Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Reality na Real.skBezplatná inzercia nehnuteľností. Reality, byty, domy, pozemky, kancelárie, obchody, sklady   English version
  Hlavná stránka > Na predaj 3 izbový byt, okr. Bratislava III
Na predaj 3 izbový byt
Ulica: Na Grunte
Štvrť / obec: Nové Mesto
Okres: Bratislava III
Podlahová plocha: 132 m2
Poschodie: 1 z 4
Novostavba: áno
Balkón, lodžia: áno
Výťah: áno
Cena: 275 000
Popis: Predaj NADŠTANDARDNÉHO 3-izb. bytu v REZIDENČNEJ ŠTVRTI „SLANEC“ v Krasňanoch pri Peknej ceste

Ponúkame na predaj NADŠTANDARDNÝ 3-izb. byt v NOVOSTAVBE v rezidenčnej štvrti Slanec - Bratislava III, Nové Mesto – nad Krasňanmi (pri Peknej ceste), ul. Na grunte, výmera 122,07 m2, 1/4 posch., balkón 10,25 m2, výťah.

Byty sú zhotovené vo VYŠŠOM ŠTANDARDE: sanita Hansa, umývadlá Laufen Pro, vaňa Kaldewei, bidet Duravit D-code, podlahy drevené parkety Vito, interiérové dvere drevená dyha, vypínače a zásuvky Legrand, vlastné kúrenie kotlom Buderus, ... (zoznam štandardného vybavenia na požiadanie pošleme mailom). K bytu je možné zakúpiť garáž. Bytový dom je situovaný v atraktívnej časti Bratislavy s výhľadom a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Bytový dom sa nachádza v susedstve zelených viníc s výhľadom na Bratislavu, Malé Karpaty, Kamzík a okolie. Pozemok je situovaný v mierne svahovitom juhozápadnom teréne, v tichej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta i na neďaleký diaľničný obchvat. Dostupnosť do centra mesta je približne 10 minút jazdy autom. Len 5 minút peši a ocitnete sa v prostredí lesa prepleteného vyznačenými turistickými chodníkmi pre peších a cyklistov. V zimnom období okolité prostredie poskytuje okrem prechádzok aj lyžiarske bežecké stopy. Lokalita je dostupná verejnou hromadnou dopravou.

Cena je vrátane všetkých služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. V cene je zahrnutý kvalitný BEZPLATNÝ hypotekárny servis - komplexné služby s vybavením úveru, poistenie kupovanej nehnuteľnosti cez zmluvného partnera CENTRUM HYPOTÉK, s r.o.

Kontakt:

FLEXICO, spol. s r.o.
Kontakt. osoba: Ing. Sidónia Lukácová
Adresa: Závadská 12
831 06 Bratislava
Slovenská republika
Telefón: +421 903 769 428
Email:

Aktualizované:

24.6.2018
Mapa:

Mapa - kliknite pre otvorenie veľkej mapy v novom okne

Otvoriť veľkú mapu v novom okne

Vytlačiť inzerát

Emailom upozorniť priateľa na inzerát

Kliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenie


Copyright © Real.sk