Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Reality na Real.skBezplatná inzercia nehnuteľností. Reality, byty, domy, pozemky, kancelárie, obchody, sklady   English version
  Hlavná stránka > Na predaj rodinný dom, okr. Nové Mesto nad Váhom
Na predaj rodinný dom
Štvrť / obec: Višňové
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Počet izieb: 5
Celková plocha pozemku: 2250 m2
Zastavaná plocha pozemku: 168 m2
Garáž: áno
Cena: 82 000
Popis: Na predaj dom v katastri obce Višňové pod Čachtickým hradom, pri Novom Meste nad Váhom s rozsiahlym pozemkom 22á a bezprostredne pri lesnom poraste s výhľadom na hrad. Vhodné na oddych, rekreáciu, ale aj záhradníctvo, vlastnú produkciu plodín, ovocia a najmä blízko mesta, pričom dom možno užívať celoročne ale aj ako chalupu. Je dvojpodlažný so sedlovou strechou, s 5 izbami a ďalšími priestormi - kuchyňa, kúpeľňa, WC a pod.
Dom je situovaný s dostatočnými odstupmi od hraníc pozemkov a pôsobí veľkoryso, takisto je umiestnený v strednej časti a za domom sú lesné porasty, stromy, kúsok lesa a to je takpovediac taký súkromný lesík za domom. Dom ako chalupa, prípadne ako miesto na stretnutia, oddych a v spojení s prírodou, záhradou, nedotknutou prírodou, priestranným pozemkom. Dom však nemusí byť chalupou, je to plnohodnotný rodinný dom, ktorý možno celoročne užívať, je napojený na všetky dostupné siete, odkanalizovanie je formou žumpy, pozemok a prístup k domu hraničí s obecnou komunikáciou. V súčasnosti sa dom neužíva, bol vybudovaný v r. 1984, patria k nemu 2 garáže. Všetky nehnuteľnosti sú bez tiarch, dom s pozemkami sú kúpou ihneď k dispozícii. Cena 82000,-Eur.


Kontakt:

Mgr. Marek Andal
Kontakt. osoba: Marek
Adresa: Rajská 3
811 08 Bratislava
Slovenská republika
Telefón: 0905865600
Email:

Aktualizované:

13.1.2018
Mapa:

Mapa - kliknite pre otvorenie veľkej mapy v novom okne

Otvoriť veľkú mapu v novom okne

Vytlačiť inzerát

Emailom upozorniť priateľa na inzerát

Kliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenie


Copyright © Real.sk