Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Reality na Real.skBezplatná inzercia nehnuteľností. Reality, byty, domy, pozemky, kancelárie, obchody, sklady   English version
  Hlavná stránka > Na predaj 2 izbový byt, okr. Senec
Na predaj 2 izbový byt
Ulica: Tri vody Malinovo - tesne pri BA
Štvrť / obec: Tri vody Malinovo - rezidencia s kúpaním
Okres: Senec
Podlahová plocha: 61 m2
Poschodie: 2 z 3
Novostavba: áno
Balkón, lodžia: áno
Výťah: áno
Cena: 108 000
Akcia - komplet aj zariadenie - kuch. linka, spotr
Popis: Ponúkame na predaj krásny 2i byt - 61m2 vrátane dvoch balkónov a povničky - komory na poschodí v krásnom rezidencnom parku Tri vody Malinovo.

Tri vody Malinovo je jedinecný projekt rezidencného bývania s výnimocným urbanistickým riešením, ktorého hlavnou dominantou je centrálna cast s parkom a tri samostatné vodné plochy. Jedna z nich sa využíva na kúpanie, dalšie dve na oddych.

V polyfunkcnom objekte na ostrove nájdu obyvatelia rôzne obchody, reštauráciu a kaviaren s výhladom na jazero, ci prevádzky drobných služieb, napr. kaderníctva. Priamo v rezidencii je detské ihrisko, pettangove ihrisko, workoutove ihrisko, obchod Billa a autobusová zástavka.

Tento ponúkaný byt má vlastné parkovacie statie v tesnej blizkosti viladomu. V byte sú vstavane zariadenia: kuchynska linka Ikea + spotrebice: indukcna varna doska Elektrolux, rura Whirlpool, digestor Ikea, 3x dvojgarniza, 6x stropne svietidlo, skrinka pod umyvadlom Kolo, zrkadlo so svetlom, 2x dverova sietka proti hmyzu, chodbova vstavana skrina, spalnova vstavana skrina s do bytu je zavedeny opticky internet.

Využite príležitost a bývajte ako na dovolenke! Dohodnite si obhliadku na 0948326777


Kontakt:

Chcembyvat s.r.o.
Adresa: Pifflova 2
851 01 Bratislava
Telefón: 0908 838046, 0904 80 70 80, 0905 333 020
Fax: 0948 326 777
Email:

Aktualizované:

24.6.2018
Mapa:

Mapa - kliknite pre otvorenie veľkej mapy v novom okne

Otvoriť veľkú mapu v novom okne

Vytlačiť inzerát

Emailom upozorniť priateľa na inzerát

Kliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenieKliknite pre zväčšenie


Copyright © Real.sk