Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Reality na Real.skBezplatná inzercia nehnuteľností. Reality, byty, domy, pozemky, kancelárie, obchody, sklady   English version
  Hlavná stránka > Na prenájom skladové priestory, okr. Bratislava III
Na prenájom skladové priestory
Okres: Bratislava III
Úžitková plocha: 1600 m2
Cena: 5 425 €/mesiac
+ služby,náklady
Popis: Ponúkame ihneď výhodne na prenájom samostatne stojaci prízemný vykurovaný objekt po celkovej rekonštrukcii o celkovej výmere 1600m2 so sociálnymi časťami po oboch stranách objektu, TOP-lokalita Bratislava III.!!!

Celková výmera haly je 1600m2, 4 x vstup. Nosná konštrukcia je železobetónového skeletu ,obvodový plášť je z pórobetónových panelov s priebežnými pásovými oknami a strešnými svetlíkmi. Po rekonštrukcii je položená nová priemyselná
podlaha, osadené nové strešné svetlíky, nová
elektroinštalácia a vodovodné rozvody.

Vráta sú plné plechové, 4 ks sú plastové s autom. ovládaním, výška zabezpečuje vstup aj pre kamióny s návesom priamo do haly. Celková výška skladu je 7,20 m . Parkovacie miesta majú dostatočný počet parkovacích miest priamo v areály. Hala má vlastné olpotenie a vrátnicu, čím zabezpečuje zdvojenú bezpečnosť.

Celý areál je stráženy, po zaevidovaní pracovníkov možnosť prístupu 24hod, možnosť zapožičania vybavenia a techniky (viacúčelový traktor, lešenie, ručné náradie a pod.), poskytnutie reklamnej plochy (vstupný totem, na oplotení areálu, resp. iné), odvoz odpadu (možnosť zabezpečenia likvidácie rôznych druhov odpadu), kúrenie a možnosti parkovania priamo v areáli.
V prípade záujmu ponúkame kancelárske priestory v samostatnej administratívnej budove od 30 m2, spevnené/nespevnené plochy, samostatné haly 155m2, 250m, 254m2, 500m2, dostatočná kapacita podľa potrieb nájomcu!!!

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ: Areál sa nachádza v historicky najväčšej priemyselnej a skladovej zóne v severovýchodnej časti Bratislavy. Skladový areál je bezprostredne dostupný pre nákladnú a kamiónovú dopravu priamo z diaľnice D1 a z diaľničného obchvatu Bratislavy ,2 km od diaľnice, 7 km od centra mesta, 6 km od medzinárodného letiska. Pravidelná autobusová linka MHD Bratislava stojí priamo pred vstupom do areálu.

Lokalita zabezpečuje klúčove miesto pre podnikanie!!!

VYUŽITIE: SKLAD, LOGISTIKA, VÝROBA, AUTO-MOTO, SÍDLO SPOLOČNOSTI a INÉ VYUŽITIE!!!!

CENA: HALA - 3.39 Eur/ m2 + /1.50 Eur m2 rok služby /.

CENA: ADMINISTRATÍVA: 6 Eur/m2 + / služby /, spevnené / nespevnené plochy dohodou.

KONTAKT: 0911 230 329, 0904 558 172,

www.realitykarpaty.sk, realitykarpaty@azet.sk,

!!! KLIENT PROVÍZIU RK NEPLATÍ !!!

Kontakt:

Reality Karpaty spol.s r.o.
Kontakt. osoba: Horka Igor
Adresa: Cabanova 38
84102 Bratislava
Slovensko
Telefón: 0911 230 329, 0904 558 172
Email:

Aktualizované:

21.6.2018
Mapa:

Mapa - kliknite pre otvorenie veľkej mapy v novom okne

Otvoriť veľkú mapu v novom okne

Vytlačiť inzerát

Emailom upozorniť priateľa na inzerát

Kliknite pre zväčšenie


Copyright © Real.sk